Jeden z trzech największych Autoryzowanych Dystrybutorów firmy AustriAlpin GmbH w Europie w 2023 roku! 

Sprzedaż detaliczna i hurtowa produktów:

     

Firmy zainteresowane posiadaniem konta B2B są proszone o kontakt [email protected]


 

Uwaga! Towar wysyłamy od poniedziałku do czwartku.
Attention! We ship goods from Monday to Thursday.
Aufmerksamkeit! Wir versenden Waren von Montag bis Donnerstag.
Attention! Nous expédions les marchandises du lundi au jeudi.
¡Atención! Enviamos mercancías de lunes a jueves.

 

JĘZYK SKLEPU / SHOP LANGUAGE
Producenci
O firmie

Witaj w naszym Sklepie! Czuj się tu dobrze!

Firma Bayonet Grzegorz Baranowski istnieje od maja 2013 roku, produkujemy szeroki asortyment pasów i innych elementów szycia ciężkiego, jesteśmy też Autoryzowanym Dystrybutorem firmy AustriAlpin GmBH,  producenta opatentowanych klamer COBRA®.

Współpracujemy z firmą Pasamon sp. z o.o., producentem taśm poliamidowych, wykonywanych z najwyższą jakością i starannością, również w restrykcyjnej specyfikacji wojskowej.

Współpracujemy z dostawcami i producentami:

- rzepów Velcro Fastners,

- taśm żakardowych Murdock Webbing USA,

- sprzętu wspinaczkowego Climbing Technology, KONG Italy,

- osprzętu ITW Nexus.

Nie robimy i nie stosujemy niczego co "ma być tanie". Nasz sprzęt ma być najwyższej jakości bez żadnych kompromisów.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową!

Bezpieczeństwo:

W celu zapewnienia bezpieczeństwa Państwa danych, sklep jest zintegrowany z platformą shoper.pl, jednej z największych firm świadczących prowadzenie sklepów internetowych w Polsce.

Skąd się wzięliśmy?

Firma Bayonet powstała z pasji. Z pasji do robienia dobrych rzeczy, z najlepszych materiałów, gwarantujących trwałość, niezawodność i najwyższą jakość.

Najpierw była potrzeba, aby zrobić dobry pasek do spodni. Po prostu. Dla siebie.

Używając i poznając wiele pasów zwykłych, taktycznych i kontraktowych, firmowych i no-name, do spodni i do oporządzenia (kabury, pochwy, pokrowce, "nerki" sakwy) wiedziałem już, czego potrzebuję i zrobiłem pasek dla siebie. Kolega zabrał mi pasek, bo był taki fajny. Następny znajomy poprosił o taki sam pasek z fikuśną klamerką. Potem następny kolega. I następny.

Przetestowałem kilkadziesiąt rodzajów taśm, od kilkunastu producentów z Polski i z zagranicy. Dziesiątki metrów wyrzuciłem do kosza, w końcu udało mi się skompletować zestaw taśm i klamer, które doskonale ze sobą współpracują i które zaspokajają większość potrzeb klientów.

Kilka razy zmieniałem szwalnie, wypróbowywałem jakość i powtarzalność szycia, rodzaje ściegów, testowałem odpruwanie. Ze względu na potrzebę szycia najwyższej jakości oraz czasem skomplikowane i trudne do wytłumaczenia projekty, zakupiłem własną, specjalistyczną maszynę do szycia ciężkiego, potem kolejną i następną.

Sprawdzałem różne rodzaje nici, ich wytrzymałość, elastyczność, odporność na temperaturę w trakcie szycia, pętelkowanie, naciąganie. Aktualnie stosujemy najmocniejsze na rynku i najlepsze do takich zastosowań nici niemieckiej firmy Amann.

Tak powstał produkt, którego nie musieliśmy się wstydzić, który spełniał nasze wymagania. Konkurencja podchwyciła nasze pomysły, ale zawsze staramy się być o krok do przodu, pod względem technologii, jakości czy innowacyjności.

Na koniec wielka prośba do Ciebie!

Pamiętaj proszę o tym, że po drugiej stronie ekranu siedzą ludzie tacy jak Ty, ze swoimi pasjami, potrzebami i życiem rodzinnym. Jeśli nie dostałeś natychmiast odpowiedzi na zapytanie, to proszę się nie denerwuj. Oprócz wyjątkowych sytuacji odpowiadamy na e-maile najszybciej jak się da, najpóźniej tego samego dnia wieczorem.

Życzę udanych zakupów!

Grzegorz (Bagnet) Baranowski

Jedna z trzech naszych pracowni:

Nasz magazyn klamer:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl