Jeden z trzech największych Autoryzowanych Dystrybutorów firmy AustriAlpin GmbH w Europie w 2023 roku!

Sprzedaż detaliczna i hurtowa produktów, firmy zainteresowane posiadaniem konta B2B są proszone o kontakt [email protected]

Szanowni Państwo, informujemy, że od 11 lipca do 23 lipca firma Bayonet będzie zamknięta ze względu na przerwę wakacyjną. Zamówienia złożone w sklepie internetowym będą przyjmowane automatycznie, wysyłki rozpoczniemy od 24 lipca.

Ladies and Gentlemen, we would like to inform you that from July 11 to July 23 Bayonet will be closed due to the summer break. Orders placed in the online store will be accepted automatically, we will start shipments from July 24.

JĘZYK SKLEPU / SHOP LANGUAGE
Producenci
Jak przepleść taśmę w klamrze?

Zgodnie z instrukcją producenta klamry AustriAlpin (LINK), istnieje wyłącznie jeden sposób na prawidłowe zamontowanie pasa na klamrze regulowanej z belką samozaciskową. Klamra nie jest symetryczna i konstrukcyjnie została przygotowana do prawidłowej pracy w jeden sposób - końcówka regulowana pasa powinna być na zewnątrz, przepleciona tak, jak przedstawia to poniższa ilustracja oraz zdjęcia.

Bardzo prosimy i przestrzegamy, aby nie przeplatać taśmy w inny sposób, grozi to w najlepszym wypadku opadnięciem spodni. Jeśli nosimy broń lub oporządzenie, to poluzowanie pasa w miejscu publicznym, może wywołać konsternację lub nieprzewidziane skutki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl