jest Autoryzowanym Dystrybutorem firm

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową

    

Firmy zainteresowane założeniem konta B2B są proszone o kontakt z nami - [email protected]

JĘZYK SKLEPU / SHOP LANGUAGE
Producenci
Dostawa

Dostawa towaru

Sprzedawca realizuje dostawę towaru na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej za pośrednictwem firmy InPost, Poczta Polska, DHL.

Na terenie Unii Europejskiej oraz poza Unią Europejską za pośrednictwem brokera firm kurierskich firmy Allekurier.pl, Kurjerzy.pl przy pomocy firm kurierskich DHL, DPD, UPS, FedEx, GLS. Wysyłka tego typu wymaga wcześniejszego kontaktu mailem.

Przesyłka kurierska

Standardowo kurier dostarcza przesyłki w następny dzień roboczy po nadaniu. Po odebraniu przesyłki od Bayonet przez kuriera, Klient ma możliwość sprawdzenia stanu realizacji przesyłki na stronie internetowej firmy kurierskiej.
W przypadku nieudanej próby doręczenia, kurier zostawia awizo. Po pierwszej nieudanej próbie doręczenia przesyłkę można odebrać w Punkcie Obsługi Klienta wskazanej na awizo. Jeżeli Klient nie odbierze przesyłki osobiście, kolejnego dnia roboczego, kurier będzie próbował po raz drugi doręczyć przesyłkę. Gdy po raz kolejny, dostarczenie przesyłki będzie niemożliwe, kurier zostawi awizo. Odbiór przesyłki z Punktu Obsługi Klienta wskazanym na awizo będzie możliwy przez kolejnych 7 dni kalendarzowych.

Jeżeli przesyłka nie zostanie doręczona lub odebrana:

- po dwóch nieudanych próbach doręczenia oraz po upływie 7 dni kalendarzowych oczekiwania na odbiór w Punkcie Obsługi Klienta, przesyła zostanie odesłana do nadawcy

- gdy Klient sam przekieruje przesyłkę w serwisie Kuriera i pomimo to nie zostanie doręczona lub odebrana w ciągu 7 dni kalendarzowych po nadaniu, Kurier odsyła przesyłkę do nadawcy.

Paczkomat InPost

Wybierając Paczkomat InPost, paczka zostanie dostarczona do wybranego Paczkomatu.

Paczkę należy odebrać w terminie 2 dni kalendarzowych od momentu otrzymania informacji o dostarczeniu. Informacja o możliwości odbioru paczki w Paczkomacie jest wysyłana e-mailem lub SMS-em. Przy odbiorze przesyłki należy podać numer telefonu oraz kod, który otrzymaliśmy SMS-em. Paczkę można śledzić na stronie https://inpost.pl/sledzenie-przesylek

Kurier InPost (w przyszłości)

Kurierzy InPost dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Przewidywany czas dostawy, to następny dzień roboczy od daty jej nadania (maksymalny czas dostawy to 3 dni). Kurier podejmuje dwie próby doręczenia. W przypadku, gdy Kurierowi nie uda się doręczyć przesyłki podczas pierwszej próby doręczenia, Kurier podejmuje drugą próbę doręczenia w dniu następnym lub za zgodą Odbiorcy, przekazuje przesyłkę do najbliższego Punktu Obsługi Klienta InPost. Paczkę można śledzić na stronie https://inpost.pl/sledzenie-przesylek

Odbiór osobisty

Ze względu na produkcyjny charakter firmy Bayonet oraz nieregularne godziny pracy i kilka lokalizacji firmy, nie ma możliwości odbioru osobistego. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl